Den První:
Srdečně jsme přivítali naše české hosty v naší obci. Nádherné odpoledne, společná zábava, procházka Opole a aktivní večer.


Den druhý:
Aktivní den plný emocí. Vyzkoušeli jsme své schopnosti v trampolínovém parku, lezecké stěně a pozemním tenisovém kurtu. Večer byl příjemně strávený společnými konverzacemi u táboráku


Den třetí:
Další den plný zážitků a nových zkušeností. Společně s našimi hosty jsme měli možnost kayakovat kolem Malé Panvie a užít si půvabné výhledy. Zbytek dne jsme strávili spolu hraním, hraním her a koupání v bazénu.


Den čtvrtý:
Ve čtvrtek jsme pozvali naše hosty z Čech do Daniece na sportovní hřiště, které jsme posltavili v rámci našeho projektu. Hráli jsme fotbalového zápas, přetahování lanem a další týmové soutěže. Odpoledne jsme strávili v Chrząstowice na hotelu s večerní pobytem u bazénu a bowlingu.


Den Pátý:
Děkuji hostům z České republiky za společně strávený čas, který byl jistě pro nás všechny nezapomenutelný. Pětidenní setkání s Českým partnerem jsme zakončili příjemném prostředí v krajiném parku hory sv. Anny.