Všechny události / Aktualní

 

Videokonference 22.1. 2021

Obec Zátor
Datum:: 22.1.2021 09:00

 

 

SETKÁNÍ ČR-PL PROJEKTOVÉHO TÝMU dne 22.1.2021 – videokonference

 

účastníci:

 

 • Jiřina Míčková - koordinátor aktivit
 • Petr Náhlý – Manažer, ICT odborník

_____________________________________________________________________

 • Jolanta Jokiel - koordinátor projektu
 • Mateusz Huk - projektový manager
 • Renata Soworka – specialista na propagaci a informatiku

 

Program Videokonference projektového týmu:

 1. Informace o podávané Žádosti o změnu rozpočtu č. 5
 2. Informace o aktivitách
 3. Státní opatření v rámci COVID-19
 4. Diskuze

 

zápis:

 

 1. Informace o podávané Žádosti o změnu rozpočtu č. 5

Jiřina M. seznámila projektový tým, že nyní jsou rozsáhlé připomínky k žádosti o změnu č. 5 již vypracovány a v nejbližších dnech se bude žádsot finalizovat a následně podávat ke konrole. Na této žádosti musela být spolupráce obou projektových týmů a akce, které si každá strana projektu navrh byly do tohoto dokumentu zapracovány.

 

 1. Informace o aktivitách

Český projektový tým sděllil, žev následujících dnes začnou s vypracováváním propozic pro následující akce. Totéž je žádáno od polského partnera. Je domluveno, že náselující Videokonferenci tj. 5.2.2021 bude již diskuze o konkrétnch problém, které se aždému projektovému týmu vyskytli s plánováním akce. Budeme se konkrétně bavit o detailech nejbližších akcí.

Paní Jiřina M. byla polským partnerem vyzvána k přepracování dokumentu „Významní sportovci“ , který poté bude sloužit pro vytvoření propagační tabule. Aby byl zachován jednotný vzhled, bude v již připraveném dokumentu ubráni sportovci a také bude přepracován obsáhlý text.

 

 1. Státní opatření v rámci COVID-19

Polský partner sdělil, že nyní do škol chodí žáci 1. a 2. tříd a je možné, že  v polovině února budou docházet i žáci 9. tříd, avšak není nic potvrzeno. Poslá opatření v rámci základních škol jsou tedy obdobná jako v ČR. Obě školská zařízení jsou však ve virtuálním kontaktu se svými žáky, proto snad nebude problém, aby projektový tým spolupracoval s pedagogy a jejich prostřednictvím komunikoval se žáky ohledně plánovaných virtuálních aktivitách.

 

 1. Diskuze

 

 

 

Seznam termínů


 • 22.1.2021 09:00

Powered by iCagenda

 

 

 

 

Created by LINELABOX